Prvotná myšlienka Vášho projektu vzniká vo Vašej mysli.


Výber správnej stavebnej firmi je pre jeho bezstarostnú realizáciu a spokojnosti s kvalitou jeho výsledku veľmi dôležitá.

Spolupracujte na Vašom projekte s nami.

PREČO SPOLUPRACOVAŤ S NAMI?

NAŠE SLUŽBY

Špecializujeme sa na rekonštrukcie a stavby bytov domov a iných projektov. vieme postaviť projekt podľa vašich predstav.

SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

Jedným z našich základov je kvalitne odvedená práca a spokojnosť  našich zákazníkov. robíme všetko aby ste boli s nami a s našimi službami spokojný. Máme viac ako 250 spokojných klientov.

VLASTNÉ VYBAVENIE A DOPRAVA

Nemusíte mať ďalšie starosti, sme vybavený špičkovým technickým vybavením, postaráme sa o ekologickú likvidáciu odpadu, sme schopný zabezpečiť dopravu materiálu na Váš projekt.

VYHNITE SA NEPRIJEMNOSTIAM

Čistota okolia, ľudský prístup k susedom, Oznam. Pracujeme tak aby sme Vaše vzťahy zo susedmi udržali dobré. V prípade nehody pri rekonštrukcí, alebo stavbe sme riadne poistený

PROFESIONÁLNY TÍM

Celý tím je tvorený energetickými a kvalitnými ludmi. Tvoríme nový pohľad na naše stavebné služby. Získaniu Vašej spokojnosti je naša priorita.

AKO TO PREBIEHA?


1. Kontaktujte nás a dohodnite si s nami termín obhliadky. Predstavte nám Váš projekt. tel: 0903 417 783, mail: bende.peter@icloud.com 


2. Prídeme za Vami, vypočujeme si Vašu predstavu. Dohodneme sa s Vami na Nasledujúcvom postupe stavebných prác a očakavaných termínoch.


3. Pripravíme Vám cenovú kalkuláciu.


4. Po Vašom starostlivom zvážení a rozhodnutí možeme začať s realizáciou.


5. Po dokončení Vášho projektu sme Vám plne k dispozíci so záručným aj pozáručnym servisom.


+421 903 417 783